Monteurzimmer Bad Honnef Haus 01
Tel: +4915125626702
Levné pokoje od €15 za noc

Montér pokoj Bad Honnef

Dobře zařízené čisté pokoje s manželskou postelí a samostatnými postelemi v Bad Honnef-Aegidienberg, v blízkosti a3. Nabízíme bezplatné bezdrátové připojení k Internetu. Koupelna se sprchovým koutem, pračka a kuchyň k dispozici. Dobré autobusové a vlakové spojení. Dostatek parkovacího místa před domem a ve dvoře. Krásná terasa a zahrada s posezením. Nabízíme pokoje od €15 za noc a osobu. Tajné dohody jsou možné pro delší pobyty.Wi-Fi zdarma, koupelna se sprchou, pračka, kuchyň, parkování zdarma, terasa, zahrada, společenská místnost

Můžete nás kontaktovat na tel:+4915125626702 nebo poštou na Cremer.info@gmail.com.

Bad Honnef

Bad HONNEF (PSČ: 53604) se nachází v obzvlášť malebné poloze mezi Rýnem a přírodním parkem Siebengebirge. Prozkoumejte krásné vesničky Rhöndorf, Rommersdorf-Bondorf, Selhof nebo Aegidienberg nebo navštivte Konrad-Adenauer-Haus se svým pozoruhodným pomníkem prvnímu spolkovému kancléři Spolkové republiky Německo. Objevte mnoho parků, nebo nechat auto-Free ostrov Grafenwerth relaxovat svou duši. K dispozici je také venkovní bazén, který vás zve k odpočinku po večerních hodinách v létě.

Populární turistické destinace na dobře-rozvinuté stezky v Siebengebirge a na trase Rýn s možností občerstvení jsou Löwenburg, Dragon rock a velké hoře hor. Batohy nabízejí Breiberg, Himmerich a Leyberg spektkuläre pohledy. Všechny turistické cíle jsou snadno dosažitelné z Rhöndorf, Rommersdorf, centra města, Selhof a Aegidienberg. Parkování je možné zdarma v Rhöndorf (Ziepchesplatz), na promenádě Rýn (zastávka line 66) a Schmelztal Straße L 144 (pěší parkoviště). Určený přístup k trase Rýn najdete v Rhöndorf (vzdálenost od vlakového nádraží/parkoviště, přibližně 10 minut) a v mládežnickém hostelu v Selhof. (vzdálenost od vlakového nádraží/parkingu cca. 30 minut).

Na protější straně Rýna je Rolandsbogen vyhledávaným cílem výletu. Zde je také objížďka na ARP-Museum stanice Rolandseck doporučit.

Linka síť zajišťuje dobré spojení s železnicí (regionální Express) do Kolína nad Rýnem/Bonn (letiště) a Koblenz, tramvají (S-Bahn, metro) do Bonnu/Beuel a Siegburg (ICE-Station), stejně jako městské s různými autobusové linky a Call-sběr-taxi .
Další zastávka je jen 100 m od bytu v Aegidiusplatz na Aegidienberger ulici. Zde se můžete dostat na linky 560 a 562. Na nádraží Bad HONNEF se dostanete vlaky ve směru Bonn, Kolín nad Rýnem a Koblenz. V Bad Honnef je také tramvajová linka 66, se kterou se lze dostat do měst na Rýně mezi Bad Honnef a Siegburg.

Autem se můžete dostat do a3 během několika minut, odkud budete moci dojet do Siegburg, Troisdorf, Neustadtu (Wied) a Ferntal do 15 minut normálním provozem.

Bad Honnefer City festivaly jsou něco zvláštního. Unikátní pozadí města, dobře-tendenci maloobchodního obchodu se speciální atmosférou mezi dřevěnými-rám domy a sídla od zakládajícího období mají velmi zvláštní kouzlo a různé gastronomické nabídky připravit naše hosty vřelé přivítání. Navštivte nás například na Martini Market nebo růže. Deník je přeplněné-protože tam je vždy něco děje v Bad HONNEF!

V okolí apartmánu je široká škála nákupních zařízení. Kromě supermarketu (08:00 hod. do 22:00 hod.) jsou k dispozici 4 další supermarkety, k nimž lze dojet autem za 5 minut a několik čerpacích stanic, z nichž tři jsou otevřeny 24 hodin denně.

Bonn

Bonn (PSČ: 53111) je moderní, pulzující a kosmopolitní město s více než 2000 letou historií. Rodný dům Beethoven se nachází přímo na Rýně a je obklopen okouzlující přírodou. Atraktivní staré město s rozsáhlou pěší zónou vás zve k procházkám, kolem 30 muzeí a mnoha sportovních a hudebních akcí, které poskytují zábavu a rozmanitost. Zažijte mnoho aspektů města charakterizované Rheinischer říz pro život a pohostinnost!

Po nejkrásnějších úsecích Rýna, ohňostroje „Rhein in Flames“ se koná každý rok od května do září. Zářící Bengalfeuer na první víkend v květnu, banky a památky mezi Linec a Bonn jsou ponořeny do slavnostního světla.

Hory a hrady jsou magicky krásné, krajina je romanticky nastudoval. Obklopen pěti ohňostrojů, slavnostní osvětlené lodní flotily z lince sahá až do Bonnu, dokud hudba-synchronní požární podívaná v Bonnu Rheinaue tvoří vyvrcholení závěru sobotní večer. Kromě ohňostroje, zábavní a jevištní program je nabízen v Rheinaue v Bonnu od pátku do neděle.

Další atrakcí je každoroční „Pützchens trh“. Kromě různých jízd jsou nabízeny i kulinářské speciality.

Z Bonnu jsou různá spojení do okolních měst, jako je Siegburg, Troisdorf a Kolín nad Rýnem. Snadno se k nim dostanete vlakem.

Cochem

Město-Land-River: tyto tři pojmy charakterizují Cochem (PSČ: 53773) v jeho kontrastu mezi mladým moderním městem a jeho více než 90 vesnic ve starobylé kulturní krajiny na úpatí sedmi hor, Bergisches Land a Westerwald. Cochem má dobré 46 000 obyvatel a pokrývá asi 105 čtverečních kilometrů.

Cochem se nachází přímo na dálnici a560, která spojuje dálnice A3 a A59. Odtud se dostanete do Bonnu, Troisdorf, Siegburg a Bad Honnef během krátké doby. K dispozici jsou také spolehlivé autobusové spojení do výše uvedených měst.

Město zaujme úspěšnou směsí městské atmosféry a venkovského idylického. Kolem moderně navržené tržní náměstí v centru a podél Frankfurter Strasse najdete mnoho obchodů a atraktivní gastronomickou nabídku. Barokní panství a průmyslové stavby ze zakládajícího období jsou svědky pulzující historie města. Pestrá škála událostí kolem roku s četnými vrcholy doplňuje nabídku v centru a vesnic.

Město je zasazeno do kopcovité lesnaté krajiny Siegtales a je obklopeno četnými vesničkami. Oblasti Bergisches pozemků a Westerwald začínají východně od města u vchodu do Siegtales, Bröl a údolí konopí Creek.
Sjednocujícím prvkem regionu je řeka-vítězství s jeho přítoky Bröl a Hanfbach meandry malebnými záplavami a údolími.
Malebná krajina Siegtales dělá srdce každého přítele přírody bít rychleji. Rozsáhlá turistická síť vede přes Siegauen, přírodní rezervace, malebné vesničky a zalesněné hřebeny: klid a relaxace v nedotčené přírodě.